+421 911 514 135 info@vilajasna.sk

Ubytovanie

Náš apartmánový dom ponúka 3 veľké STANDARD apartmány, 1 stredne veľký STANDARD apartmán s balkónom, dvojlôžkovú STANDARD a jednolôžkovú STANDARD izbu. Ďalej sú v ponuke 2 DELUXE štúdiá s krbom a 3 DELUXE apartmány s jednou spálňou.

Cenník

Sezóna Kedy Cena
Mimo sezóny apríl - jún, september - december od 15 € / osoba/noc
Letná sezóna júl - august od 18 € / osoba/noc
Zimná sezóna december - marec od 20 € / osoba/noc
Sviatky Vianoce, Silvester, Nový rok od 30 € / osoba/noc
    Fínska Kaďa 15 € / hodina 

Apartmán:

Vila Vista - ApartmánKaždý z našich STANDARD apartmánov ponúka plne vybavenú kuchynku s chladničkou, keramickou varnou doskou, mikrovlnkou a varnou kanvicou. DELUXE apartmány a štúdiá sú vybavené umývačkou riadu (okrem Deluxe štúdia s balkónom).  V spálni sa nachádzajú dve samostatné lôžka, ktorých spojením je možné vytvoriť dvojlôžko. DELUXE apartmány a štúdiá majú king size manželské postele. Každé lôžko má vlastný stolík a nočnú lampu. V miestnosti je tiež umiestnená priestranná komoda na bielizeň.

Obývacia časť spojená s kuchyňou obsahuje skriňu na oblečenie, stojanový vešiak, jedálenský stôl so štyrmi stoličkami a štýlový rozkladací gauč určený na spanie, ktorého rozložením vznikne veľké manželské dvojlôžko. Kúpeľňa s WC a sprchovým kútom je vybavená sušičom vlasov.

 

Dvojlôžková izba:

Vila Vista - Dvojlôžková izbaPriestranná dvojlôžková izba s prístupom na balkón obsahuje komodu, vešiak a dva oddelené lôžka, každé lôžko má vlastný stolík a nočnú lampu. Kúpeľňa s WC a sprchovým kútom je vybavená sušičom vlasov.

 

Jednoposteľová izba:

Vila Vista - Jednoposteľová izbaPohodlná jednolôžková izba s možnosťou prístelky obsahuje skriňu, umývadlo a nočný stolík s lampou. Sprcha a WC k tejto izbe sa nachádzajú o poschodie nižšie.

 

Prednášková sála:

Vila Vista - Prednášková sálaNie je nič jednoduchšie ako zorganizovať vaše školenie u nás! Priestranná a svetlá prednášková sála má k dispozícii vlastnú kuchynku s kávou a čajom pre účastníkov zdarma, projektor a flipchart. Kapacita je do 40 osôb.

Mimo školení je naša sála skvelou herňou - vy aj vaše deti sa môžete zabaviť pri šípkach alebo ping pongu.

 

Záhrada:

Vila Vista - ZáhradaV našej záhrade si môžete pripraviť na dreve grilované lahôdky, poležať si na slniečku na lehátkach alebo si oddýchnuť v mäkkučkých vankúšoch altánku.

Raňajky formou bufetových stolov je možné si objednať v susediacom Hoteli Bystrina. V blízkom okolí sa nachádza tiež viacero ďalších reštauračných zariadení.